O rysunku i pracy z ciałem…

Ewolucja osobista

O rysunku i pracy z ciałem pisałam już nie raz. Warsztatów na ten temat też przeprowadziłam sporo. I nie poprzestanę. Mam głębokie przekonanie, że te metody to idealny sposób na docieranie do naszej esencji, do prawdy oraz odkrywanie zaskakujących rozwiązań.

Cudem_FotorPraca z ciałem poza porcją ważnych dla nas informacji niesie ze sobą odprężenie, świadomy oddech, lepszy kontakt z samym sobą. Swobodny, świadomy ruch to dialog między ciałem a umysłem tworzący porozumienie pozwalające na bycie spójnym i w zgodzie ze sobą.

Natomiast formy plastyczne od symbolicznych rysunków do malarskiej ekspresji pozwalają na kontakt z naszą intuicją, podświadomością i wyzwala niesamowite pokłady naszej kreatywności.

Hasło Jestem CUDEM przyświeca mi w mojej osobistej drodze rozwoju. Moim klientom przypominam a sama o tym pamiętam jak pielęgnować każdy aspekt.

  • Ciało jest świątynią i przyjacielem – potrzebuje ruchu, powierza, zdrowego jedzenia i nawodnienia
  • Umysł płata figle i kreuje rzeczywistość – potrzebuje jasnej wizji, pozytywnego nastawienia i oczyszczenia myśli
  • Duch zdrowy jest tylko w zdrowym ciele kiedy realizujesz sens swojego życia
  • Emocje, czyli przyprawy naszego życia, dzięki nim czujemy smak życia w pełni.
  • M jak miłość do siebie i do całego świata. Najważniejsza cnota, potrzeba i emocja, która scala to, że każdy z nas bez wyjątku jest CUDEM

Każdego dnia zadbaj o siebie :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s