20.04.2015 g. 18:00

Wpis

Trzecia środa miesiąca dla trzech kroków Kobiecej Liderki

TEMAT: Mocne Strony Kobiecej Liderki

Celem warsztatu jest zmiana perspektywy w patrzeniu na swoje zasoby aby zaangażować je do planowania efektywnych dla siebie zadań i podejmowania pozytywnych decyzji.

Spotkanie o mocnych stronach w zakręconej formule, dzięki któremu zatrzymasz się przy swojej jasnej stronie mocy.

  • Czy lubisz to co umiesz, a jeśli nie lubisz to czy na pewno to umiesz?

  • Czy czerpać ze swojej pasji, czy też lepiej ułożyć pasjans? Co wybierasz: siłę, wysiłek czy mocne strony?

  • Jak zdiagnozować swoje talenty i mocne strony?

  • W jakim materiale i czym wykuwać własną produktywność?

  • Jak planować codzienne zadania w oparciu o swoje zasoby?

  • Czy te zasoby można wykorzystać w funkcjonowaniu rynkowym i własnym biznesie?

Ten warsztat jest dla Ciebie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat swoich mocnych stron oraz tego w jaki sposób kierować własnymi wyborami w oparciu o swoje talenty, pasje i mocne strony.

Przygotuj się na własne ćwiczenia, rozmowy w podgrupach i osobiste olśnienia. Nie przychodź jeśli liczysz na to, że przez dwie godziny będziesz ukrywać się za teorią 😉

Gościem spesjalnym 3 środy jest Marta Bara
Psycholog, trenerka i coach, działaczka na rzecz aktywizacji edukacyjnej i zawodowej. Autorka wielu programów integrujących działania społeczne z biznesem.
Doświadczona trenerka umiejętności trenerskich, coachingowych i społecznych. Diagnosta zasobów i talentów oraz autorka programów rozwojowych dla utalentowanych pracowników. Certyfikowany coach International Coach Community. Dyplomowany moderator nauki w działaniu Action Learning Metodą TROP. Posiada uprawnienia mediatora sądowego, socjoterapeuty oraz trenera warsztatu i treningu interpersonalnego. Aktywnie wspiera w roli coacha i konsultanta wprowadzenie na rynek marek z obszarów innowacyjnych rozwiązań IT, projektów edukacyjnych i rozwojowych. Współwłaścicielka start-up’u Reklamator – platforma wsparcia jakości www.reklamator.com.pl
więcej informacji: www.marta.bara.pl

20_Fotor

SENS 3 ŚRODY
Najbardziej cenimy sobie osobiste spotkania z kobietami, kiedy rzeczywiście jesteśmy w bliskim kontakcie, kiedy słyszymy, widzimy i czujemy siebie nawzajem. Mając na uwadze wcześniejsze edycję spotkań Kobiecej Liderki i energię jaką promieniowały postanawiamy! Regularnie w każdą trzecią środę miesiąca będziemy organizować spotkania otwarte dla Kobiet. Od wielu, wielu lat wspieramy kobiety w byciu aktywnymi i spełnionymi. Z nami odkrywają własny przepis na siebie, równowagę w życiu czy udane relacje i realizują się w pełni zawodowo i prywatnie.

Będą to jednak inne spotkania niż te jakie organizowałyśmy dotychczas.

Intencją „trzeciej środy” jest przede wszystkim AKTYWACJA, MOTYWACJA i INSPIRACJA do działania.

W kameralnej grupie, w ciepłej atmosferze będziemy przekuwać nasze marzenia w konkretne cele. Wspólnie zbudujemy platformę wymiany doświadczeń.

To będą intensywne 2 godziny jakie świadomie dedykujesz sobie, po to aby podjąć, decyzje i zacząć działać!

Dla przypomnienia – Trzy kroki Kobiecej Liderki
Krok 1 – Siła płynąca z wnętrza:
Krok 2 – Relacje w równowadze
Krok 3 – Mocny zespół

I w tych płaszczyznach będziemy się poruszać.

Tematy jakich możecie się spodziewać to: marzenia i cele, wartości, talenty, akceptacja, pewność siebie, wewnętrzna siła i moc sprawcza, przekonania, relacje, różne style komunikacji, emocje, odwaga, pasja, działanie, kompetencje, zespołowość, współpraca, fundamenty mocnego, kobiecy styl przewodzenia i wewnętrzne przywództwo.

Chcemy aby spotkania były dostępne dla wszystkich kobiet potrzebujących impulsu do działania. Dla tego inwestycja będzie symboliczna 35 zł za 2h spotkanie.

Ilość miejsc ograniczona.

Już za nami:
16.03.2016 SIŁA NASZEJ KOBIECOŚCI.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s