17.05, g. 20:30

Wpis

Majowa 3 Środa Kobiecych Liderek online i w duecie! Już za tydzień – porozmawiamy na temat: Wartości jako nasza codzienność! Gość specjalny: Ewa Magdalena Lach

W programie:
1. Wartości jako to, co uruchamia ludzką motywację.
2. Wartości zapisane w jednym słowie – rozumiane inaczej przez każdego z nas.

3. Wartości jako potęga służącej mocy (karty, modele i przykłady z życia)

 

A kim jest mój wspaniały gość??

To niezwykła kobieta, Kobieca Liderka, która żyje w zgodzie ze swoimi wartościami. Najlepiej opisuje ją 5 słów: PASJA, PRACA, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ, PRZYGODA.

Ewa Magdalena Lach jest coachem. Coachingowe podejście do rozwoju jest nowym stylem życia. Stylem, który przyczynia się do zrozumienia własnych potrzeb, rozwija samoświadomość, poszerza perspektywę, wpływa na realizację własnych marzeń. W pracy przestrzega zasad Kodeksu Etycznego ICF’u. Jest członkiem ICF – International Coaching Federation z akredytacją na poziomie PCC.

A ja będę miała niezwykłą przyjemność porozmawiać z Ewą na arcy-ważny temat WARTOŚCI. Jak zawsze będzie praktycznie i inspirująco.

Uczestniczki spotkania poznają Model WARTOŚCI (C), który z powodzeniem można wykorzystać w biznesie (zarządzanie i rozwój organizacji/liderów) oraz życiu prywatnym.

To co? Do zobaczenia!
Sylwia.

3 kl V 2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s