Instytut Kompetencji

ikl_logo1

Nasz zespół z sukcesami od wielu lat wspiera firmy w rozwoju i pomaga zwiększać wartość potencjału pracowników zarówno zespołowo, jak i indywidualnie. Posiadamy autorskie programy rozwoju w różnych obszarach i kierowane do różnych grup, w tym np. dla firm, dla liderów, dla coachów.

Łączymy wiedzę z doświadczeniem i praktyką biznesową. Wierzymy, że ludzie najczęściej zawodzą i popełniają błędy nie ze złej woli, nie przeciwko komuś, ale dlatego, że w danych okolicznościach nie potrafią postąpić lepiej. Na tym stwierdzeniu budujemy świadomość i pomagamy zmieniać przyszłość, nie tylko jednostek, ale także całych organizacji.

Założycielką Instytutu jest Sylwia Bogucka. Doświadczony Coach ICF PCC (Profesional Certified Coach). Ponad 1300 godzin praktyki coachingowej indywidualnej, zespołowej i grupowej oraz ponad 500 godzin szkoleniowych z coachingu. Sylwia porzuciła karierę menedżera w branży IT na rzecz budowania własnego biznesu. W ciągu 6 lat pracowała z setkami menedżerów i kilkudziesięcioma firmami. Specjalizuje się w branży nowych technologii, pracowała z takimi firmami jak Groupon, Comperia, MyDeal, Orange. Założycielka społeczności Kobieca Liderka.

Misją Instytutu Kompetencji Liderów jest wspieranie firm w budowaniu kultury organizacyjnej, w której pracownicy żyją celami i wartościami firmy, ponieważ żadna fenomenalna strategia nie działa w rękach sfrustrowanych i zniechęconych ludzi. Kultura organizacji to jedyna rzecz, której nie jest w stanie skopiować konkurencja, a organizacje posiadające silną kulturę osiągają wyniki lepsze od konkurencji nawet o 400 %.

Kulturę organizacji tworzymy poprzez rozwój zespołów, coaching menedżerów oraz szkolenia z narzędzi coachingowych.

Odwiedź stroną Instytutu >>>klik.