Jestem CUDEM

grow_dance4

Jestem CUDEM, ty też jesteś, każdy z nas, bez wyjątku jest CUDEM. Sztuką jest dotarcie do sedna naszych prawdziwych pragnień, do esencji Ja i spójności.

Postrzegam człowieka poprzez pryzmat jedności ciała, umysłu, duszy i emocji, koncentruje się na wszystkich sferach ludzkiej natury. Moi klienci, w procesie coachingowym, budują swoje życie i integrują jego poziomy, łącząc różne aspekty z poziomu fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i duchowego.

C jak Ciało – przemyślane, idealne i doskonałe. Potrzebuje akceptacji, właściwego pokarmu, ruchu i uwagi.

U jak Umysł – potęga myśli i klucz do tworzenia naszej rzeczywistości. Wszystko, co postrzegamy w świecie fizycznym ma swój początek w niewidzialnym, wewnętrznym świecie naszych myśli i przekonań. Uświadomienie sobie i zrozumienie własnych myśli jest początkiem przemiany a neurobiologia wspiera ten proces.

D jak Dusza – poszukiwanie własnego sensu życia, własnej misji. Po co żyję? Nasze poczucie własnej wartości powiązane jest z sensem naszego życia.

E jak Emocje – uczucia i przekonania funkcjonują w naszym systemie wartości przez cały czas naszego życia. One też podlegają zmianie. To, co sprawdzało się kiedyś, niekoniecznie działa dziś, a jeśli wciąż ma wpływ na nasze decyzje, to czy nas wspiera?

Idealny stan, dla nas to kiedy wszystkie elementy działają harmonijnie, energia może wówczas bez przeszkód przepływać, jesteśmy zdrowi i zadowoleni z życia.

„Jesteś CUDEm”to podejście, filozofia widzenia siebie oraz program rozwojowy, który stworzyłam, zrealizowałam wielokrotnie min dla dla coachów (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Stowarzyszenie Coachów Polskich, Międzynarodowy Festiwal Coachingu ICF 2015) jaki i w formie zamkniętych warsztatów dla Kobiet w korporacjach czy na festiwalach kobiecych.

Coaching, praca z ciałem (ruch, taniec) i metaforą plastyczną (rysunek, obraz, mapa marzeń), to narzędzia, dające możliwość zmiany perspektywy, uwolnienie „ głowy” i sprowokowanie do tworzenia nowych rozwiązań.  Ciało czuje, umysł ocenia. Koncentrując się na tym, co odczuwamy w łagodny sposób, bez osądzania dochodzimy do własnych, najlepszych dla nas rozwiązań. Pracując z ciałem (poprzez ruch, taniec, obserwacje) wyzwalamy się z napięć, pobudzamy energię w centrach energetycznych, przez co harmonizujemy nasze ciało i umysł. Sięgając po formy plastyczne otrzymujemy dostęp do naszej intuicji i kreatywności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s